Vyhledávání

 

Nemocnice Milosrdných bratří
  (+420) 532 299 111

Nemocnice Milosrdných bratří

Rozhodnutí - zrušení zákazu návštěv v NMB

na základě odvolání Doporučení zákazu návštěv ve zdravotnických zařízeních lůžkového typu a vybraných zařízeních sociálních služeb v Jihomoravském kraji ze strany Krajské hygienické stanice v Brně ukončuji od 25. 2. 2020 zákaz návštěv.

Děkuji za pochopení tohoto mimořádného opatření, které bylo přijímáno s cílem zabránit šíření infekcí a z toho plynoucích rizik pro hospitalizované nemocné.

MUDr. Pavel Piler, ředitel 

 

****************************************************************************

Dobrý den  milé dámy a pánové, vážení pacienti,

v době od 2.3.2020 do 30.9.2020 proběhne dlouho plánovaná akce uložení horkovodu do pravé části komunikace  na ulici Polní v úseku od ulice Vídeňská po základní školu Bakalova (při pohledu z ulice Vídeňská) jejímž investorem jsou Teplárny Brno, a.s. a realizátorem akce společnosti Tenza, a.s..

Ulice Polní zůstane průjezdná pouze jednosměrně a to z ulice Vídeňská a zpětná trasa bude vedena po ulici Vojtova. Parkování v daném úseku bude jen podél chodníku vedle nemocnice a bude časově omezeno pouze na výstup či nástup do vozidla.

Děkujeme za pochopení komplikací spojených s touto stavební akcí a prosíme pacienty a návštěvníky nemocnice k maximálnímu omezení provozu přes staveniště a respektování pokynů společností, které se budou podílet na realizaci.

S přáním hezkého dne

 

MUDr. Pavel Piler

ředitel nemocnice

 

Zavřít